Thumb 1 3 samorz dowcy u prezydenta 2017
W Pałacu Prezydenckim odbyło się spotkanie z okazji „Dnia Samorządu Terytorialnego”. W trakcie uroczystości Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe przedstawicielom samorządu.
Thumb 1 3 lublin most
26 maja otwarty został Most 700-lecia Lublina. Zbudowany na rzece Bystrzycy znacznie ułatwi dojazd do stadionu Arena Lublin i okolic dworca kolejowego. To początek zmian w tej części miasta.
Thumb 1 3 dg
W związku z dużym zainteresowaniem przygotowaniem wniosków na projekty innowacyjne do Programu LIFE w naborze 2017, NFOŚiGW powtarza szkolenie w tym zakresie. Najbliższy termin szkolenia to 6 czerwca.
Thumb 1 3  an 8781
Podczas XXXIX Sesji radni Miasta Gdańska przyjęli Kartę Samorządności. Okazją do tego jest przypadające w sobotę 27 maja święto polskiego samorządu terytorialnego.
Thumb 1 3 nowe   rynek
Kolejne w tej kadencji otwarte posiedzenie Komisji Małych Miast odbyło się w Nowem w dniach 15 i 16 maja 2017 roku. Posiedzenie prowadził przewodniczący Komisji Henryk Litka, burmistrz Dolska.
Thumb 1 3 foto per y
Perły Samorządu 2017 przyznane! Uroczysta gala V edycji plebiscytu Dziennika Gazety Prawnej po raz pierwszy odbyła się poza Warszawą - w Gdyni.
Thumb 1 3 ostrowiec  w
W Ostrowcu Świętokrzyski odbyła się I edycja akcji promocyjnej "Mleczna Gala" -Bociania sprawka - prezydencka wyprawka. Prezydent miasta wręczał wyprawki dla najmłodszych mieszkańców.
Thumb 1 3 img 6448
Tuż przed tegorocznym Dniem Samorządu Terytorialnego w tajniki samorządności zagłębiać będą się najmłodsi mieszkańcy Ełku. Do życia powoływana jest Dziecięco – Młodzieżowa Rada Miasta Ełku.
Thumb 1 3 teatr ziemi rybnickiej fot. adrian larisz
Rybnik uczci Dzień Samorządu Terytorialnego specjalną sesją Rady Miasta, podczas której radni przyjmą Kartę Samorządności. Na ulicach pojawią się flagi Rybnika. Będą też atrakcje dla mieszkańców.
Thumb 1 3 krak w pielgrzymi
Prawie rok temu Kraków – gospodarz Światowych Dni Młodzieży – był stolicą młodych z całego świata, centrum pozytywnej zabawy. Teraz ma o tym przypomnieć akcja promocyjna „Experience Kraków Again!”
Thumb 1 3 wolny dziedziniec urzedu miasta poznania
W Poznaniu Dzień Samorządu Terytorialnego obchodzony będzie na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta. Odbędzie się tam otwarta debata "Czy potrafimy dzielić się miastem? Współdzielenie w czasach nieufności"
Thumb 1 3 db230517 023
Jak samorząd realnie wpływa na życie Polaków i dlaczego warto walczyć o ideę silnego samorządu, te i wiele innych pytań podjęto podczas debaty redakcyjnej w dzienniku Fakt.
Jesteśmy na Facebooku. DOŁĄCZ DO NAS! Fb@2x