Thumb 1 3 p1280139
W dniach 15 - 16 maja 2017 roku w Krakowie odbędzie się posiedzenie Komisji Finansów ZMP.Pierwszego dnia, dzięki zaproszeniu Członków Komisji, przedstawiciele Firmy EiB z Torunia zaprezentują ubezp...
Thumb 1 3 sejm 17 04 20
Postępująca centralizacja zagrożeniem dla lokalnych wolności obywatelskich - pod takim hasłem odbyło się 20 kwietnia w Sejmie spotkanie Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony Polskiej Samorządności.
Thumb 1 3 151011 098
Ministerstwo Rozwoju, ZMP i ZPP zapraszają przedstawicieli JST i jednostek podległych na szkolenia dotyczące PPP realizowane w ramach projektu „Rozwój partnerstwa publiczno-prywatnego w Polsce”.
Thumb 1 3 o wiata zdj cie
Lokalni gospodarze w całej Polsce coraz częściej będą spotykać się z kuratorami oświaty na sali sądowej. Polecamy artykuł na money.pl.
Thumb 1 3 piaseczno
Radni zdecydowali, że 4 czerwca mieszkańcy Piaseczna wypowiedzą się w sprawie czy miasto stołeczne Warszawa, jako metropolitalna jednostka samorządu terytorialnego powinno objąć Gminę Piaseczno.
Thumb 1 3 suwa ki protest
Prezydenci Suwałk i Białegostoku, starosta Siemiatycz, marszałek podlaski i wójt Korycina podpisali deklarację powołującą do życia Podlaski Samorządowy Komitet Protestacyjny.
Thumb 1 3 szkocka krata dla krakowa
Na portalu Scotweb w Edynburgu rozpoczął się konkurs na projekt szkockiej kraty dla Krakowa. Projekt Szkocka krata dla Krakowa jest efektem współpracy partnerskiej tego miasta z Edynburgiem.
Thumb 1 3 1.panorama
Członkowie Zarządu Związku na posiedzeniu 21 kwietnia będą omawiali stan prac nad zmianami statusu nauczyciela i systemu finansowania oświaty oraz przyjmą pakiet ustaw stabilizujących finanse JST.
Thumb 1 3 c5d 8615
W łódzkim magistracie zaprezentowano projekt ustawy „antydopalaczowej", przygotowanej na polecenie prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej przez prawników Urzędu Miasta Łodzi.
Thumb 1 3 ostrowiec
W miejscu byłego zakładu "Gambo" w Ostrowcu Świętokrzyskim powstaną dwa domy wielorodzinne o niespotykanym jak dotąd w tym mieście standardzie.
Thumb 1 3 logo suwalki
Wydawać by się mogło, że władzę w mieście powinni sprawować ci, którzy otrzymali mandat społecznego zaufania w demokratycznych wyborach. I tak do tej pory było - mówi przewodniczący RM w Suwałkach.
Thumb 1 3 1 procent
Płacąc swój podatek PIT, możesz SAM zadecydować, dokąd trafi 1% z tego, co i tak należy się fiskusowi. Jeśli to zrobisz, ta kwota zasili organizację, która pomaga potrzebującym w Twoim mieście.
Jesteśmy na Facebooku. DOŁĄCZ DO NAS! Fb@2x