Reda - XVI Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych

            W dniach od 19 do 22 kwietnia 2012 r. odbyły się XVI Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Redzie oraz Urząd Miasta Reda.

            Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Łącznie w Mistrzostwach wystąpiło 35 zespołów, 24 w kategorii OPEN, 11 w kategorii 45+. Najlepszą drużyną w kategorii OPEN okazała się reprezentacja Starostwa Powiatowego Starogard Gdański, natomiast w kategorii 45+ - reprezentacja Starostwa Powiatowego Człuchów.

Klasyfikacja końcowa OPEN:

  1. PUCHAR MARSZAŁKA SEJMU RP EWY KOPACZ - Starostwo Powiatowe Starogard Gdański
  2. PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO Mieczysława Struka - Urząd Miasta Ostrołęka
  3. PUCHAR ZWIĄZKU MIAST POLSKICH - Urząd Miasta Milicz
  4. PUCHAR BURMISTRZA MIASTA REDY KRZYSZTOFA KRZEMIŃSKIEGO - Urząd Gminy Luzino

5. Urząd Gminy Stare Pole

6. Urząd Miasta Reda

7. Urząd Gminy Kołczygłowy

8. Urząd Miasta Gliwice

9. Urząd Miasta Bielsk Podlaski

10. Starostwo Powiatowe Sokółka

11. Starostwo Powiatowe Nysa

12. Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

13. Urząd Miasta Mysłowice

14. Urząd Miasta Bydgoszcz

15. Urząd Miejski Nowy Dwór Gdański

16. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko Pomorskiego

17. Urząd Miasta i Gminy  Pelplin

18. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

19. Starostwo Powiatowe Września

20. Powiatowy Urząd Pracy Puck

21.  Urząd Dzielnicy Białołęka

22. Urząd Miasta Kutno

23.  Straż Miejska Warszawa

24. Urząd Gminy Wejherowo

 

Klasyfikacja końcowa 45+:

  1. PUCHAR   V-CE   MINISTRA ROLNICTWA KAZIMIERZA PLOCKE- Starostwo Powiatowe Człuchów
  2. PUCHAR WOJEWODY POMORSKIEGO RYSZARDA STACHURSKIEGO - Urząd Miasta Częstochowa
  3. PUCHAR STAROSTY WEJHEROWSKIEGO Józefa Reszke - Urząd Miasta Gliwice II
  4. PUCHAR TELEWIZJI TTM - Starostwo Powiatowe Białogard
  5.  Urząd Miasta Zabrze
  6. Urząd Gminy Choczewo
  7. Starostwo Powiatowe Ostróda
  8. Urząd Gminy Pruszcz Gdański
  9. Urząd Miasta Reda
  10. Starostwo Powiatowe Tczew
  11. Starostwo Powiatowe Sokółka

 

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy siatkarz kat. OPEN – Tomasz Kania, Urząd Miasta Ostrołęka

Najlepsza siatkarka – Monika Walentynowicz, Starostwo Powiatowe Starogard Gdański

Najlepszy siatkarz – Jacek Weltrowski, Starostwo Powiatowe Człuchów

Miss Mistrzostw – Wioletta Żołądkowska, Starostwo Powiatowe Sokółka

Mister Mistrzostw – Włodzimierz Brodiuk, Starosta Powiatu Ostródzkiego

Najstarszy zawodnik Mistrzostw – Jerzy Czerwionka, Urząd Gminy Choczewo

Najmłodsza zawodniczka Mistrzostw – Daria Szyjkowska, Urząd Gminy Luzino

Nagroda „Fair Play” - Puchar Dyrektora MOKSiR Jerzego Conradi - Urząd Gminy Luzino

Najsympatyczniejszy zespół - Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Redy Kazimierza Okroja– Urząd Marszałkowski Woj. Małopolskiego

Najlepiej dopingująca drużyna – Urząd Gminy Kołczygłowy

Za promocję Mistrzostw i swojego miasta/gminy – Urząd Miasta Nowy Dwór Gdański

Wyróżnienia dla drużyn biorących udział w Mistrzostwach od I edycji w 1997 roku: UM Gliwice, UG Luzino, UM Ostrołęka i UM Reda.