Biuro ZMP

Andrzej Porawski
Dyrektor Biura
biuro@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-50


Dział Badań i Rozwoju

Tomasz Potkański
Z-ca Dyrektora Biura
tomasz.potkanski@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-50

Sylwia Kluczyńska
Kierownik SAS
sylwia.kluczynska@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-57

Paweł Krawczyk
Specjalista ds. badań i rozwoju
pawel.krawczyk@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-57

Aneta Kręc
Specjalista ds. badań i rozwoju
aneta.krec@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-57

Ewa Ziółkowska
Specjalista ds. badań i rozwoju
ewa.ziolkowska@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-57

Agnieszka Stencel
Specjalista ds. badań i rozwoju
agnieszka.stencel@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-57


Dział Koordynacji i Obsługi Projektów

Alicja Grenda
Z-ca Dyrektora Biura
alicja.grenda@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-55

Anna Wiktorczyk-Nadolna
Specjalista ds. koordynacji projektów
anna.nadolna@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-61

Joanna Ludwiczak
Specjalista ds. logistyki
joanna.ludwiczak@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-53


Dział Informacji i Relacji Zewnętrznych

Joanna Nowaczyk
Z-ca Dyrektora Biura
joanna.nowaczyk@zmp.poznan.pl

Joanna Proniewicz
Rzecznik prasowy ZMP, redaktor
joanna.proniewicz@zmp.poznan.pl

redakcja@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-54

Ewa Parchimowicz
Redaktor naczelna "Samorządu Miejskiego"
ewa.parchimowicz@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-54

Agnieszka Figna
Specjalista ds. promocji
agnieszka.figna@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-53

Hanna Hendrysiak
Redaktor
hanna.hendrysiak@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-50

Krzysztof Paczyński
Specjalista ds. CI i strony internetowej
krzysztof.paczynski@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-52

Mikołaj Śmiarowski
Specjalista ds.internetu
mikolaj@smiarowski.pl
+48 61 633-50-54


Dział Współpracy Zagranicznej

Katarzyna Paczyńska
Kierownik Działu
katarzyna.paczynska@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-56

Hanna Leki
Specjalista ds. współpracy zagranicznej
hanna.leki@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-56

Alicja Stachowiak
Specjalista ds. współpracy zagranicznej
alicja.stachowiak@zmp.poznan.pl
+48 61 633-37-09


Dział Organizacyjno-Administracyjny i Kadr

Jolanta Hałas
Z-ca Dyrektora Biura
jolanta.halas@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-50

Anna Idźkowiak
Sekretarka
anna.idzkowiak@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-50

Magdalena Misiewicz
Specjalista ds. organizacyjnych
magdalena.misiewicz@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-58

Maciej Schiffmann
Specjalista ds. organizacyjnych
maciej.schiffmann@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-52


Dział Finansowy

Małgorzata Ziętek
Główna księgowa
malgorzata.zietek@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-59

Hanna Jasicka-Nowak
Księgowa
hanna.nowak@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-59

Joanna Maniecka
Księgowa
joanna.maniecka@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-59


Samodzielne stanowiska

Marek Wójcik
Pełnomocnik Zarządu ds. legislacyjnych
marek.wojcik@zmp.poznan.pl

Joanna Dmyterko
Samodzielne stanowisko ds. rozliczeń finansowych projektów
joanna.grochowska@zmp.poznan.pl
+48 61 633 50 61

Jan Maciej Czajkowski
Starszy specjalista ds. finansów miast
+48 61 633-50-50

Łukasz Oryszczak
Asystent Prezesa Związku
+48 61 633-50-50

Marta Rakowicz
Asystentka Dyrektora Biura
marta.rakowicz@zmp.poznan.pl
+48 61 633-50-51




Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!