Thumb 2 3  an 8917

20. Ogólnopolskie Spotkania Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów KOLOSY w Gdyni

Inne |

To najbardziej prestiżowa impreza podróżnicza w Polsce. Organizowana jest co roku w marcu, a jej zwieńczeniem jest ceremonia wręczania nagród Kolosów przyznawanych w pięciu kategoriach: Podróże, Żeglarstwo, Alpinizm, Eksploracja jaskiń, Wyczyn roku. Za całokształt dokonań przyznawany jest również Super Kolos.

Wydarzenie gromadzi globtroterów z całej Polski. Widzowie mają możliwość spotkania największych podróżników naszych czasów m.in Krystyny Chojnowskiej – Liskiewicz, Marka Kamińskiego, Leszka Cichego, Krzysztofa Baranowskiego i wielu innych. Spotkania, podczas których panuje niepowtarzalna atmosfera, promują aktywny styl życia, uczą tolerancji i dbałości o zachowanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Zachęcają wszystkich niezależnie od wieku, płci czy stanu portfela do spełniania podróżniczych marzeń.
Istotnymi elementami spotkań są także: integracja społeczności podróżników, wymiana doświadczeń oraz seminaria podróżnicze. Dzięki Ogólnopolskim Spotkaniom Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów Gdynia na parę dni w roku staje się stolicą podróżniczego świata.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.