Thumb 2 3 bydgoszcz 007

FH-DCE Super Rally®w Bydgoszczy

Impreza plenerowa |

To największy w Europie, coroczny zlot użytkowników motocykli Harley Davidson. Szczegóły są dostępne na www.sr2018.pl bądź na www.facebook.com/sr2018pl/.

FH-DCE Super Rally® jest organizowany już ponad 40 lat, każdego roku w innym miejscu w Europie przez kluby członkowskie Europejskiej Federacji Klubów Harley-Davidson. To największa tego typu impreza w Europie gromadząca ludzi jeżdżących na motocyklach Harley Davidson. Corocznie uczestniczy w niej między 7000 – 10000 harleyowców od Norwegii po Grecję, od Rosji po Portugalię, a przyjeżdżają również uczestnicy z USA, Ameryki Południowej, Japonii, a nawet Nowej Zelandii.
Harleyowcy zjeżdżają się na pięć dni, aby spotkać się z przyjaciółmi z innych klubów, wspólnie spędzić czas, poznać inne kraje, lokalną kulturę i kulinaria. Organizowane są wycieczki po okolicznych ciekawych miejscach.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.