Thumb 2 3 dzier oni w forum
Autor zdjęcia: dzierzoniow.pl

III Dolnośląskie Forum Business & Motivation w Dzierżoniowie

Konferencja |

Już ponad 1000 osób ze wszystkich stron kraju wzięło udział w dwóch poprzednich edycjach Dolnośląskiego Forum Business & Motivation. Obie edycje udowodniły, że jest to niezwykle potrzebne wydarzenie, które odbiło się szerokim echem w całej Polsce, impreza została wielokrotnie nagrodzona, a jej uczestnicy z pewnością mogą potwierdzić jakość jaką reprezentuje. Najbardziej znani mówcy motywacyjni, osoby publiczne, gwiazdy estrady – co roku zachęcają, by uczestniczyć w wielkim święcie biznesu i motywacji i to nie w wielkim mieście, ale u nas w Dzierżoniowie. Już po raz trzeci Marzena Zdolska podjęła się ogromnego wyzwania jakim jest zorganizowanie eventu, który ma Was zaskakiwać.

Tegoroczna edycja, będzie równie emocjonująca, a program wydarzenia został tak przygotowany, by każdy uczestnik wydarzenia dostał 100% wiedzy, 100% mocy, 100% radości, 100% biznesu.

III Dolnośląskie Forum Business & Motivation to już wydarzenie kluczowe dla biznesu na Dolnym Śląsku. Stąd tegoroczny program będzie niezwykle atrakcyjny dla przedsiębiorców. W partnerstwie z kilkoma Klubami Biznesu stworzymy tego dnia największą strefę networkingu jaką widział Dolny Śląsk. Spotkajmy się tam i poznajmy.

Więcej

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.