Thumb 2 3 logo zmp 2

Komisja Geodezji i Infrastruktury Informacji Przestrzennej w Warszawie

Komisje tematyczne ZMP |

W dniu 30 marca 2017 roku w Warszawie odbędzie się posiedzenie Komisji Geodezji i Infrastruktury Informacji Przestrzennej Związku Miast Polskich (początek o godzinie 10.30 w sali konferencyjnej nr 34c Biura Geodezji i Katastru Urzędu m.st. Warszawy, ul. Sandomierska 12).
Na spotkaniu omawiane będzie pismo Tomasza Żuchowskiego, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa, Pełnomocnika Rządu ds. Rządowego Programu Rozwoju Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach z dnia 15 lutego 2017 roku skierowane do starostów i dotyczące Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach.

Potwierdzenie uczestnictwa w posiedzeniu Komisji Geodezji i Infrastruktury Informacji Przestrzennej ZMP do 24 marca 2017 roku - Paweł Krawczyk – tel. 61/633-50-57, e-mail: pawel.krawczyk@zmp.poznan.pl

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.