Thumb 2 3 foto. k.krzemin ski. urz u d miasta katowice

Konferencja „Dobra Energia” w Katowicach

Konferencja |

To już piąta konferencja z cyklu „Dobra Energia”. Odbędzie się 8 listopada w Muzeum Śląskim w Katowicach, a zaproszeni goście rozmawiać będą m.in. o tym, jakie korzyści może przynieść roztropne inwestowanie w OZE dla miast, gmin i - przede wszystkim - samych mieszkańców. Wydarzenie zostało objęte patronatem ZMP.

W trakcie wydarzenia paneliści będą także dyskutować o roli samorządu w budowaniu świadomości ekologicznej lokalnych społeczności i omawiać dobre praktyki w tym zakresie. Pokażą także, co inwestycje w OZE i technologie sprzyjające energooszczędności mogą oznaczać dla firmowego i domowego budżetu. Podpowiedzą też, jak zdobyć pieniądze na takie inwestycje i jak je mądrze wydać.

W dyskusjach udział wezmą m.in. Kamil Wyszkowski (Global Compact Poland), Bogdan Szymański (Stowarzyszenie Polska PV), Bartłomiej Zysiński (Polska Izba Magazynowania Energii), Marek Sobieniecki (Norpeak Consulting) i Grzegorz Putynkowski (CBRTP). A także lokalni urzędnicy, samorządowcy i naukowcy.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!

Administratorem danych jest ZMP z siedzibą w Poznaniu, ul. Robocza 42. Podanie danych jest dobrowolne. Osobie, której prawo dotyczy przysługuje prawo dostępu do jej danych osobowych oraz prawo do ich poprawienia.